(FOTO) Veličasten sprejem za spidvejista Svena Cerjaka na krožišču na Drnovem

Mlademu upu Svenu želimo še več takšnih sprejemov in še čim več odličnih rezultatov!

Navijači Svena Cerjaka so včeraj na rondoju na Drnovem nadobudnemu spidvejistu ob povratku s Švedske pripravili dobrodošlico s transparenti, baklami in ognjemetom.

Spomnimo, Sven Cerjak je ta vikend na finalni dirki svetovnega prvenstva posameznikov, v kategoriji z motorji z 250-kubičnih centimetrov (voznikov do 16. leta starosti), z desetimi točkami (2, 2, 3, 0, 3) osvojil nepredstavljivo šesto mesto. Gre za vrhunski, zgodovinski dosežek za krški in slovenski speedway. Naslov svetovnega prvaka osvojil domačin Rasmus Karlsson (13 točk). Drugi je bil Poljak Maksymillian Pawelczak (12), pred lanskim svetovnim in evropskim prvakom, Dancem Mikkelom Andersenom (11 + 3).